kara reklam ajansı
Altınordu Koltuk Döşeme
Hayalim Tabela
Ordu
tttty
CK Kara Reklam Ajansı
CK Kara Reklam Ajansı
web sayfa sunum
CK Kara Reklam Ajansı
gfdjh
CK Kara Reklam Ajansı
CK Kara Reklam Ajansı
CK Kara Reklam Ajansı
CK Kara Reklam Ajansı
1/2

Web Sitesinin Önemi

 
 

Hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını web siteleri ile hizmetler ve ürünler ayrıntılı biçimde incelenmektedir. Bu kapsamda sizlere en kolay ve kısa yoldan ulaşmaları sağlanır. Hizmetler ve ürünlerle ilgili olarak yenilikler kolay ve hızlı biçimde duyurulmuş olur. Aynı zamanda internet üzerinde bulunan firmanız her saat ve her gün sektörünüzle alakalı bilgi almak isteyen ziyaretçileriniz için açık hale gelecektir.

Profesyonel olarak dizayn edilerek tasarlatılan metinsel, grafiksel anlamda ve görsel olarak estetik, sade, akıcı ve kurumunuzun renkleri ile vizyonu ile uyumlu olarak sizi zenginleştirecek biçimde temsil eden ve yansıtan kurumsal site tasarım çalışmaları, ziyaretçilerinizin gözünde sizleri profesyonel ve kurumsal bir firma olarak gösterecektir. Hizmet ve ürünlerin ne kadar kullanışlı ve kaliteli olduğu hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Herkes web sitesi sahibi olsun diye kampanya başlattık. Tüm cihazlarla uyumlu ve yönetilebilen akıllı web siteleri sizler için hazırlıyoruz.

  • Kurumsal Web Tasarım

  • Dinamik Web Tasarım

  • Statik Web Tasarım

  • Özel Web Tasarım

 
 
celalkaraarslan-1.jpg

TÜBİSAD: "Türkiye e-ticaret pazarı büyüklüğü 95.0 Milyar TL"

Çok Kanallı Online Perakende kategorisinde en yüksek büyüme oranı yüzde 40 ile Giyim ve Ayakkabıda görüldü, pazar büyüklüğü böylece 3,5 milyar liraya ulaştı. Yüzde 33'lük büyümelerle Ev ve Dekorasyon 1,7 milyar TL, Eğlence ve Kültür 700 milyon TL Giyim ve Ayakkabıyı takip etti. Elektronik ise yüzde 18'lik büyüme ile 4 milyar TL oldu.

E-Ticaret Çözümleri

 
 
 

1 Günde E-ticaret Sitesi - Sizin de Sanal Mağazanız Olsun

Siz de e-ticaret sitenizi süper bir dizayn ile kullanıma hazır bir şekilde çok kısa sürede anahtar teslim almak istemez misiniz? Sürekli güncellenen yazılım altyapısı sayesinde güvenli ve sorunsuz bir e-ticaret deneyimi. Peşin fiyatına 9 aya varan

taksit imkanlarıyla avantajlı fiyatlarımızdan yararlanın. 

 

E-ticaret satış işlemlerinin internet üzerinden yapıldığı bir iş modelini ifade etmek için kullanılmaktadır. Çevrimiçi alışverişe imkan tanıyan e-ticaret sitesi internet üzerinden alışveriş yapmaya imkan tanıyan herhangi bir site olarak da ifade edilebilir. Sıradan bir işletme ya da şirket web sitesi ile e-ticaret sitesi arasındaki temel fark desteklenen özelliklerdir.

  • Responsive Tasarım

  • Mobil Uyumluluk

  • Sipariş Yönetimi

  • Kargo Yönetimi

  • Ücretsiz Iyzico Kurulumu