drone.png

Evet  evllik teklifi  , düğün v.s   özel   özel günleriniz  için de çekim yapıyoruz.

UZMAN İHA PİLOTLARI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Kayıtlı Ticari  (İHA0 - İHA1) ve Drone Ehliyet

 

Bir Aşağı Bir Yukarı Derken Birde Bakmışız

Muhteşem Anlar İle Karşılaşmışız

2019 Yılında aktif olarak başladığımız video ve drone çekimlerine 2 yıl boyunca çeşitli projelerde çalışarak tecrübe etmeye başladık, 2020 yılında hız katarak yazılım ekibimiz ile birlikte çekim taleplerini kolaylaştırmak adına web sitemiz üzerinde düzenlemeler yaparak talep sayısını arttırdık ve çok daha fazla bölgede hizmet vermeye başladık.Drone çekimlerindeki tüm ekibimiz ile her projede başlangıçtan sonuca kadar detaylı planlama yaparak ilerliyoruz. Müşteri istekleri ve tecrübemiz sayesinde güçlü bir beyin fırtınası ile profesyonel çekimler elde ediyoruz. Video içeriklerin oluşturulmasında ihtiyaca yönelik ve izleyicilere en etkili kurgu ve görüntüleri aktarabilmek çok önemlidir.

 

Bu konuda sizleri ve dahada önemlisi hedeflediğiniz kitleyi şaşırtacak şekilde içerik çıkartmak için çalışan bir kadroyuz. Tam olarak Dünyanın teknolojik ilerlemesinden kaynaklı olarak video içeriklerin önemi ve insanların gözlemlemesi hızlı olduğundan tercih edilen bir sistemde sizlerinde yer alması için gerekli çabayı vermeye hazırız.

 

 

KALİTELİ İÇERİKLER İÇİN, DRONE ÇEKİMLERİ, FARKLI OLDUĞUNUZU HİSSETTİRİN!

Yenilikçi bir bakış açısı ile görünmek sizlere olumlu dönüşler sağlayacaktır, insanların sizi iyi tanımasını sağlayın ve markanızın değerini arttırın.

UZMAN BİRKADRO’NUN 

DRONE ÇEKİMLERİ

ALAN BELİRLEME

Çekim alanlarını planlar ve yapılacak hareketleri ölçerek işe başlarız bu sayede yön ve çekim süreci doğru planlanır sonuçları ise sistemli bir başlangıç yaptığımızdan harika bir çekim elde ederiz.

 

KEŞİF UÇUŞLARI

Keşif uçuşları sayesinde çekim anında uygulanacak stratejimizi ortaya çıkartırız, hiç beklenmedik sorunları önlememize ve doğru görüntüler için iyi açıları belirlememize yardımcı olur.

 

DRONE ÇEKİMİ

Çekim işlemi için gerekenler hazır olduktan sonra havalanır ve belirlenen alanı iyice tararız planlanan stratejiyi uygulayarak size göklerden şaşıracağınız anlar getiririz.

HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPIN VE İHA PİLOTLARIMIZ İLE TANIŞIN

Drone Çekimleri Konusunda Bilgilenmek İçin Bizimle İletişime Geçin Alan İle İlgili Neler Yapılabileceğini Birlikte Kararlaştıralım.

BİR ALANIN MUHTEŞEMLİĞİNİ YÜKSEKLERDEN ANLAYIN

Türkiye’de yaşayıp güzelliğinin farkına varmamak zor, fakat çok daha çeşitli açılardan baktığınızda inanılmaz alanlar ile karşılaşırsınız, sizlerde kendi alanlarınızın güzelliğini yakalayın